O nas

Serwis tvnmaniak.pl powstał w 2003 roku. Chociaż lepszym słowem byłoby "ruszył", bo pomysł stworzenia strony internetowej o tematyce TVN zrodził się dużo wcześniej. Początkowo stronę tworzyłem sam. Z czasem jednak redakcja się rozrosła. Część z załogi zaprosiłem do współpracy po przeprowadzeniu konkursu wiedzy o TVN24. Swoje pierwsze kroki stawiało tu łącznie 11 osób. Do tego należy dodać pomoc trzech programistów.

Serwis tvnmaniak zawsze tworzyli ludzie z pasją, dla których stacja TVN była pewnym wyznacznikiem. Gdybyśmy mieli stworzyć własną telewizję, to pewnie najbardziej przypominałaby ona właśnie TVN. Staraliśmy się obiektywnie i rzetelnie informować. Nikt z nas nigdy nie otrzymał wynagrodzenia za to, co robi, bo też nikt tego nie oczekiwał. Działaliśmy z własnych środków. Celowo nie wprowadziłem reklam w serwisie, gdyż założenie było jedno - tworzymy stronę nie dla pieniędzy, lecz dla czegoś cenniejszego, dla własnej satysfakcji.

Jednak pewne - na ogół prywatne - okoliczności spowodowały, że serwis zniknął, żeby nie powiedzieć zamarł, na kilkanaście miesięcy. Czytelnikom należą się za to przeprosiny. Teraz wracamy. Na razie skromnie, z okazji urodzin TVN24. Z nowym logotypem. Ale mam nadzieję, że wkrótce - chociaż nie od razu - serwis rozwinie się i pomysł sprzed 10 lat zmaterializuje się w satysfakcjonującej, nie tylko mnie, formie.

Dziękuję za Waszą obecność,
Maciej Smoliński

2003-2011
kopiowanie bądź rozpowszechnianie jakichkolwiek treści serwisu bez zgody redakcji zabronione / zalecane przeglądarki: Firefox, Opera.